Pandaemonium Raid FFXIV’in Kilidini Açın

FFXIV için Yama 6.01 yayınlandığına göre, birçok değişikliğin yanı sıra oyuna Pandaemonium Raid’i de ekledi. Daha spesifik olarak, Final Fantasy XIV’ün en son genişleme paketi Endwalker’a. Şu anda, bu baskının yalnızca Pandaemonium: Asphodelos başlıklı ilk bölümü mevcut. Bunun Savage versiyonu 6.05 yamasıyla çıkacak. Bu Raid’e nasıl başlayacağınızı merak ediyorsanız, Pandaemonium Raid FFXIV’in Kilidini Açın rehber size yardımcı olmak ve tüm sorularınızı yanıtlamak için burada.

FF14’te Pandaemonium Raid Nasıl Açılır

FFXIV’te Pandaemonium Raid’i başlatmadan önce yerine getirmeniz gereken birkaç ön koşul var. Bunlardan ilki, bu yeni genişleme paketinde Ana hikayenin tamamını tamamlamanız gerekecek. İkinci ön koşul, başlamadan önce Seviye 90 olmanız gerektiğini belirtir. Ancak Endwalker’ın Ana Hikayesini bitirdiyseniz, bunun için zaten yeterince seviye atlamış olmalısınız. Ayrıca ortalama eşya seviyeniz en az 565 olmalıdır. Bunların hepsine sahipseniz, Pandaemonium Raid’e nasıl başlayacağınızla ilgili olan bir sonraki bölüme geçebiliriz.

Bu Raid’i açmak için yapmanız gereken görev zinciri, Old Sharlayan lokasyonunda başlıyor. Oradan Nemjiji ile konuşun (X:9.6 Y:11.9). Bu NPC, Aetheryte Plaza’nın yakınında ve “Ötesinden Gelen Kristal” görevine bu şekilde başlayacaksınız. Bu ilk görevdir ve bu görev zincirindeki “Familiars Dare” başlıklı ikinci görevi tamamladığınızda Pandaemonium’un kilidini açacaksınız. Pandaemonium Raid sizi özel jetonlarla ödüllendirecek. Daha sonra bu jetonları, tüm oyundaki en iyi ekipmanlardan biri olan özel ve güçlü oyun sonu ekipmanı olan Pandaemonium Gear ile takas edebilirsiniz.