Red Dead Redemption 2 Buhar çıkış tarihi

Kızıl Ölü Kefaret 2'nin serbest bırakılması yaklaşıyor, ancak bireysel rampaların mevcut harikasıyla kararınızı vermek zor. RDR2'yi satın alacak ve Rockstar Games Launcher ile mi çıkacaksınız, ya da Red Dead Redemption 2 Buhar çıkış tarihi ve Valve’ın dijital dağıtım platformu üzerinden mi oynuyorsunuz? İkincisi için gitmek seçerseniz, ne zaman oluyor?

Red Dead Redemption 2 Steam Çıkış Tarihi | Red Dead Redemption 2, Steam'de ne zaman yayınlanıyor?

İyi haber, Red Dead Redemption 2'nin Steam'e geliyor olması ve bunun bir Rockstar Games Launcher özel olacağı yönündeki spekülasyonlara son vermesi. Ancak, her iki platform arasında kararınızı ciddiye alabilen önemli bir sürüm gecikmesi var.

Ayrıca: İZLE: Kırmızı Ölü Kefaret 2 PC lansmanı römork 4K 60 FPS silah sapan gösterir

Eğer Rockstar Games Launcher'dan Red Dead Redemption 2'yi önceden sipariş ettiyseniz, şu anda oyunu önceden yükleyebilir ve 5 Kasım'da piyasaya sürülmeye başlayabilirsiniz. Resmi sistem gereksinimlerinde belirtildiği gibi GB sabit disk alanı. Dahası, ana oyun ve Red Dead Online için bir kaç bonus kazanıyorsunuz, Rockstar'ın oyuncuları yeni fırlatıcılarını kullanmaya ikna etmek için anladığı bir şey.

The Red Dead Redemption 2 Steam sürümü Aralık ayı için planlanıyor, ancak Aralık ayında tam olarak ne zaman olduğu hakkında başka bilgi yok. En muhtemel senaryoda, Rockstar Games Launcher piyasaya sürülmesinden bu yana bir ay geçecek, ancak birçok oyuncunun Steam yayınına katılmaya devam etmeleri makul. Sonuçta, bu dijital platformda, Steam Cüzdanı ve arkadaşlar listesi gibi görmezden gelmek istemedikleri çok az şey var.

Seçim platformunuz ne olursa olsun, 2019 boyunca Red Dead Redemption 2 PC versiyonunu oynayacaksınız. Bu sürüm, en üst seviye görseller, teknik donanımlar, ve ek görevler.

Loading...
Loading...