Move Relearner Pokémon Diamante Brillante & Shining Pearl

NS Pokémon Diamante Brillante & Shining Pearl’de Relearner’ı Taşıyın veya BDSP, yani Move Reminder, oyundaki Pokemon’unuza yanlışlıkla kaldırılmış olabilecek hareketleri hatırlatabilen bir NPC’dir. Burada iki potansiyel sorun var – NPC’yi nerede bulacağınız ve hizmetleri için ödeme olarak talep ettiği Kalp Ölçeklerini nasıl alacağınız. O halde Pokemon BDSP’deki hareketleri nasıl yeniden öğreneceğimizi birlikte öğrenelim, olur mu?

Move Relearner Pokémon Diamante Brillante & Shining Pearl

Moves Pokemon BDSP Nasıl Yeniden Öğrenilir

Pokemon BDSP veya Brilliant Diamond & Shining Pearl’de hareketleri yeniden öğrenmek için Move Relearner NPC’yi bulmanız gerekir, ancak ondan önce, yukarıdaki ekran görüntüsündeki öğe gösterisi olan bazı Kalp Ölçekleri almanız gerekir. Overworld’de iki tane var, biri Route 212’de ve biri Route 214’te. Ancak bundan çok daha fazlasına ihtiyacınız olacak, bu yüzden bu öğenin asıl ana kaynağınız Grand Underground’ı kazmak olacak. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, kazma sürecini açıkladığımız Grand Underground rehberinde Fosil Pokemon Nasıl Elde Edilir bölümüne bakın. Temel olarak, araçları aldığınızda, Yeraltına gidin ve sarı bir parıltıya sahip duvarları arayın. Madencilik mini oyununa başlamak için bu duvarlarla etkileşime geçin. Kalp Ölçeği nadir bulunan bir bulgudur, bu nedenle çok fazla kazma yapacaksınız.

En az bir Kalp Ölçeğiniz olduğunda, hareketleri yeniden öğrenmek için Pokemon BDSP’deki Move Relearner’ı veya Brilliant Diamond & Shining Pearl’ü bulmamız gerekir, O Pastoria City’de, sağ alt köşede, suyun yanındaki evde. Eve girin ve Pokemon’unuza unutulmuş hareketleri hatırlatmaya yardımcı olabilecek NPC’yi bulacaksınız. Dikkat edin, ona on tane verene kadar hizmetlerini her kullandığınızda ona bir Kalp Ölçeği vermeniz gerekecek. O andan itibaren işini bedavaya yapacak, ki bu onun için gerçekten çok iyi.