Jak zostać zombie w Roblox Brookhaven?

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Możliwości odgrywania ról w popularnym doświadczeniu Roblox Brookhaven są nieograniczone — nawet ci, którzy chcą wyrządzić innym krzywdę, mogą to zrobić na różne sposoby. Jednym z bardziej przerażających sposobów na wywołanie tego złośliwego zachowania jest przekształcenie się w zielonego, głodnego mózgu zombie! W tym krótkim przewodniku przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki, jak zostać godnym członkiem stada zombie w Brookhaven… to prawdopodobnie gdzieś klub Brookhaven, prawda?

Stając się zombie

Pierwszym krokiem do stania się chodzącym trupem jest zmiana twojego Robloxian’s skin ton – w zasadzie wszystko, co nie jest tradycyjne skin kolor będzie działał, jednak wybraliśmy zielony, aby pozostać przy tradycyjnym wyglądzie kreskówek. Aby zmienić swoje skin kliknij ikonę głowy awatara i ołówka po prawej stronie ekranu, następnie ikonę ciała awatara, następnie ikonę koła kolorów, a następnie przewiń, aż znajdziesz skin kolor, którego chcesz użyć i wybierz go.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Następnie kliknij ikonę siebie z czerwonym X, a następnie kliknij dowolne akcesoria z zielonym znacznikiem, aby usunąć je ze swojej postaci.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Po zdjęciu bieżących akcesoriów możesz zacząć ubierać część. Obok ikony ciała awatara wybierz ikonę ubrania — otworzy się menu ubrań. Wybierz środkową opcję z następnego menu, które się pojawi, ikonę stroju, a następnie przewiń w dół, aż zobaczysz strój zombie, który Twoim zdaniem będzie najlepszy.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Teraz nadszedł czas, aby nadać swojemu zombie trochę osobowości! Ponownie wybierz ikonę ciała awatara z głównej listy opcji, a następnie kliknij ikonę twarzy w okularach przeciwsłonecznych, aby otworzyć menu twarzy awatara — tutaj możesz przewijać wiele twarzy, aż znajdziesz tę, która Ci się podoba. Po znalezieniu tego, którego chcesz użyć, kliknij go, aby dodać go do swojego awatara.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Związane z: Gdzie jest kino w Roblox Brookhaven?

Jeśli chcesz dodać pasujące włosy do swojego awatara, możesz to zrobić, wybierając ikonę akcesoriów obok ikony ubrania. Ten krok jest całkowicie opcjonalny, jednak zdecydowaliśmy się dodać zielone włosy, aby nadać naszemu ponuremu zombie bardzo potrzebnego stylu.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Wreszcie, teraz, gdy w pełni udekorowaliśmy naszego zombie, możemy przejść do następnego kroku w naszej transformacji. Poza przerażającym wyglądem, z czego jeszcze znane są zombie? Oczywiście, ten niechętnie powolny, wyprostowany, gotowy do złapania cię, marsz!

Jak więc naśladujemy ten kultowy ruch? Jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, ale wymaga też nieco dziwnej trasy, aby się tam dostać. Najpierw musimy odrodzić dom.

Aby to zrobić, kliknij ikonę domu w prawym dolnym rogu, wybierz lornetkę, zlokalizuj działkę, którą chcesz odwiedzić i kliknij Udać się. Wybrana fabuła nie ma znaczenia, więc wybierz dowolną, którą chcesz. Jednak dom, który zdecydujesz się odrodzić, ma znaczenie.

Po wejściu na działkę kliknij znak przed nią, aby otworzyć menu wyboru domów — z tego menu wybierz żółty akademik. To jest dom, który musi być wybranym na kolejny krok do pracy! Wybierz zieloną ikonę kciuka w górę, aby zatwierdzić umieszczenie tego domu.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Po ustawieniu domu wejdź do salonu i poszukaj jednego z wielu arkadowych gabinetów. Wybierz jedną z tych gier zręcznościowych i naciśnij mi po zbliżeniu się do gry.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Kolejne kilka kroków jest łatwych, ale można je pomieszać, jeśli nie zostaną wykonane poprawnie. Kontynuując grę zombie w wybraną przez siebie grę zręcznościową, ponownie wybierz ikonę domu po prawej stronie. Tym razem jednak, zamiast wybierać dom z przewijanego menu, kliknij ikonę domu z czerwonym X przez nią.

Po wykonaniu tej czynności, doświadczenie wyświetli komunikat ostrzegający, że nie będziesz mógł odrodzić kolejnego domu, dopóki pierwotny czas się nie skończy — wybierz czerwony przycisk kciuka w górę, aby go ominąć.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Związane z: Jak latać w Roblox Brookhaven?

Zauważysz, że nawet po zniknięciu twojego domu twoja postać nadal będzie poruszała rękami, jakby nadal grała w grę zręcznościową. Nie ruszaj się jeszcze! Jest jeszcze jeden krok, który musisz wykonać, zanim będziesz mógł chodzić jak zombie.

Z menu po prawej stronie wybierz ikonę głowy i ołówka awatara, następnie ikonę ciała awatara, a na końcu ikonę przesuwanego regulatora. Zmień swój rozmiar, aby był mniejszy niż jeden — rozmiar, na który zmieniasz swojego awatara, nie ma znaczenia, liczy się tylko to, że rozmiar jest manipulowany w jakiejś formie. Po wykonaniu tej czynności całkowicie zamknij menu.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Możesz teraz swobodnie poruszać się po Brookhaven! Pamiętaj jednak, że skakanie usunie ruchy ramion – jeśli zostaną one usunięte, będziesz musiał ponownie wykonać cały proces w domu. Idź zjeść trochę mózgów!

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Szukasz więcej treści Brookhaven? Sprawdź nasze przewodniki po wszystkich bezpiecznych lokalizacjach domów w Brookhaven lub jak uzyskać kontrolę administracyjną w Roblox Brookhaven!