Harrow Prime w Warframe: jak zdobyć i więcej

Jak wszyscy wiemy, rotacja Prime Warframe zwykle odbywa się co trzy miesiące. Od Nidus Prime minęło nieco ponad dwa lata, więc fani Warframe spekulowali, kiedy pojawi się kolejny Prime. Ponieważ Nidus jest mężczyzną, musi być jeszcze jedna męska sylwetka, aby pasowała do dwóch samców i dwóch samic pod względem rotacji. Teraz, ujawniony w najnowszym Devstreamie, Harrow Prime wychodzi dużo wcześniej, niż myśleliśmy w Warframe.

Harrow Prime w Warframe

Harrow Prime ma zostać wydany w tym samym czasie co Nowa Wojna. W wydanym dzisiaj zwiastunie ujawniono, że nadchodzi kolejna największa aktualizacja 15 grudnia 2021.

Oczywiście, w przypadku każdego innego Warframe Prime, będą dwie bronie, które będą charakterystyczne dla tej ramki. Niestety jedyna broń jaką znamy będzie miał Plagę Prime, ulepszony odpowiednik zwykłej Plagi. Jest to broń typu kusza, która ma automatyczną mechanikę strzelania z małym obszarem działania przy uderzeniu i dodatkową mechanikę rzucania.

Plaga Prime w porównaniu do zwykłej Plagi ma następujące statystyki:

Większa prędkość przeładowania (2,2 vs 2,5 sekundy) Wyższa szansa na trafienie krytyczne (10% vs 2,0%) Wyższy mnożnik obrażeń krytycznych (2,0x vs 1,5x) Wyższe obrażenia podstawowe (80 żrące vs 70 żrące) Wyższe obrażenia od ataku promieniowego (60 żrące vs 55 żrące)

Harrow Prime w porównaniu do zwykłej Harrow ma następujące statystyki:

Większa pojemność osłony (600 vs 450) Większa energia (188 vs 150)

Wraz z Harrow Prime, Warframe ogólnie, czy to zwykły, czy Prime, otrzyma kilka znaczących poprawek do jego ogólnego zestawu. Oczekuje się, że to się zmieni:

Potępiać będzie teraz miał skalowanie wzrostu promienia wraz z zasięgiem (można go modyfikować za pomocą modyfikacji zasięgu) Nieskalujący obszar działania wokół Harrowa wpłynie na wrogów w Potępiać
Pokuta będzie miał teraz leczenie eksplozywne przy rzuceniu w oparciu o poświęcone tarcze
Trybularz ma zwiększoną szybkość ładowania Brona będzie zacznij z dodatkową energią na początku misji (podobnie jak mod Przygotowanie)

Jak zdobyć Harrow Prime

Jeśli jest to jakikolwiek wskaźnik, jak każdy inny Warframe Prime, Harrow Prime będzie musiał być zdobyte przez Relikwie. Będzie miał swój własny zestaw reliktów uprawnych, które będą miały szansę na wypadnięcie każdej części. Dotyczy to również broni, z którą zostanie uwolniony. Relikwie nie zostały jeszcze szczegółowe ani wydane.

Osoby, które chcą uniknąć hodowli Reliktów i natychmiast zdobyć Harrowa, będą musiały zwrócić uwagę na nadchodzący Prime Access, który obejmuje go wraz z akcesoriami. Będą one wycenione na około 40 USD za samego Harrowa i jego broń. Wszystko inne, takie jak akcesoria, będzie miało wyższą cenę premium.

Tenno, zaznaczcie w swoich kalendarzach piętnasty dzień, ponieważ w nadchodzących tygodniach będzie to grind city nie tylko ze względu na nowe rzeczy, które pojawią się w Nowej Wojnie, ale także dla Harrow Prime i jego popisowego wyposażenia.

Warframe jest już dostępny na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series S/X, Nintendo Switchi komputer.

POWIĄZANE TEMATY :