Fortnite’deki Jumpman Bölgesi nerede?

Fortnite, Cool Grey XI ayakkabılarını kozmetik ürünlerinden biri olarak oyuna dahil ederek Jordan Brand giyim hattı ile yeni bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliğini kutlamak için, oyuncuların özel ödüller kazanmak için zorlukları tamamlayabilecekleri Jumpman Zone adlı yepyeni bir harita ve oyun modu getirdiler.

Ancak, hepimizin beklediği gibi Epic Games haritaları listesinde olmadığı için oyun modunu seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Keşfetmek sekme. İşte nasıl:

Pro Game Guides tarafından ekran görüntüsü

İlgili: Yeni Party Royale? Fortnite, sosyalleşmeye odaklanan Parti Dünyalarını tanıtıyor

Ana menüye ilk girdiğinizde ekranın sağ tarafında bulunan oyun modu seçim menüsünü seçin. Sonra, oyun türleri arasında gezinin listesini görene kadar Keşfet sekmesinde atlamacı haritalar. Burada listelenen birden fazla harita olabilir, ancak seçmek isteyeceğiniz harita Jumpman Zone adlı haritadır, çünkü diğer tüm haritalar etkinlikle veya zorluklarla ilgisi olmayan oyunlardır. Yukarıdaki resimdeki kırmızı ok, hangi haritayı seçmeniz gerektiğini gösterir.

Bu seçeneği seçtiğinizde, bir sonraki ekranda seçiminizi onaylayabilirsiniz. Oradan Jumpman Zone’a girecek ve zorlukları tamamlayabilecek ve ödülleri kazanabileceksiniz!

Hangi ödülleri kazanabileceğinize daha yakından bakmak ister misiniz? Fortnite’a tanıtılan Air Jordan XI Cool Grey seti hakkındaki makalemize göz atın!