Red Dead Redemption 2: Bilgisayarda Nasıl Önyüklenir

Red Dead Redemption 2, 2018'in en iyi ve eleştirel beğeni toplayan oyunlardan biriydi ve kesinlikle en güzellerinden biriydi. Ve şimdi PC oyuncuları nihayet maksimize edilmiş platformlarında kontrol etme ve güzelliğini tüm ihtişamıyla görme fırsatı bulacaklar. İşte PC'de Red Dead Redemption 2'nin ön yüklenmesi

PC'de Red Dead Redemption 2'nin Önceden Yüklenmesi

Tabii ki, oyunu önceden yüklemeyi düşünmeden önce, ilk önce Rockstar Games Launcher'ı indirerek ve dijital mağazalarından satın alarak yapabileceğiniz bir ön satın alma yapmanız gerekir.

Yazma sırasında, oyun PC'de önyükleme için zaten hazırdır, ancak bunun için biraz sabit disk alanı ayırmanız gerekeceğini unutmayın. Bu oyun, sabit diskinizde veya SSD'de en az 150 GB boş alana sahip olmanızı gerektirir; bunun, bu nesli gördüğümüz en ayrıntılı açık dünya oyunlarından biri olduğu düşünülür.

Oyunu önceden satın aldıktan ve PC'niz için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra, Rockstar Games Launcher'a erişerek, oyunu seçerek ve Preload düğmesine tıklayarak önceden yükleyebilirsiniz. Ardından oyun indirme ve yükleme işlemine başlayacaktır.

Kurulduktan sonra, gitmek için hepiniz iyi olacaksınız. Gerçekten oynayabilmek için 5 Kasım'a kadar beklemeniz gerekecek. İndirme boyutunun çok büyük olduğunu göz önünde bulundurarak, eğer mükemmel bir internet bağlantınız yoksa, şimdi 5. kez yayınlandığında hemen geçebilmeniz için oyunu önceden yüklemeniz önerilir.

Özetlemek için, işte Red Dead Redemption 2’yi PC’de önyüklemenin yolu:

  1. Rockstar Games Launcher'ı indirin ve yükleyin.

  2. Ön Satın Alma Red Dead Redemption 2.

  3. Başlatıcı'dan oyunu seçin ve Preload düğmesine tıklayın.

Bilmen gereken tek şey bu PC'de Red Dead Redemption 2'yi nasıl önyükleyebilirim?. Oyun hakkında daha fazla ipucu ve bilgi için rehber wiki'mizi izlediğinizden emin olun.

İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç rehber:

  • Diğer Bandanalar ve Maskeler Nasıl Gidilir?
  • Sağlığı Nasıl Artırırsınız?
  • Dayanıklılık nasıl artırılır

Red Dead Redemption 2 sonrası: PC'de ön yükleme nasıl yapılır emagtrends'de ilk olarak ortaya çıktı.

Loading...
Loading...