Outer Worlds : Chimerist’in Son Deneme Görev Rehberi

The Outer Worlds
olmayabilir aslında Seninle konuşman için yabancı ırkların olması, ama bu bazı NPC'lerin komplo teorileri kurmasını engellemez. Sublight Salvage'dan Lilya Hagen, sizi son bir arayışla sonuçlanan yabancılar için vahşi bir kaz kovalamacasına gönderiyor. Bununla, işte bizim Chimerist’in Son Deneyi görev kılavuzu Outer Worlds
.

Chimerist’in Son Deneme Görev Rehberi

Lilya Hagen, Dr. Eva Chartrand'ın Halcyon'un uzaylı istilasını düzenlediğine inanıyor ve araştırmak sizin işiniz.

Görevi takip ettiğiniz kişi olarak ayarlayın ve işaretçiyi Byzantium'a, ardından Chartrand’ın ana bölgesindeki evine götürün.

Eve gir ve bir terminal ara. İsterseniz birkaç not ve girişi okuyabilirsiniz, ancak terminali kullanmanın amacı, Chartrand’ın laboratuvarına giden asansörün kilidini açmaktır.

Aşağı indir, daha sonra birkaç seçenekle sunulacak olan Chartrand'la yüzleşmek için öne doğru yürü.

Chartrand, şaşırtıcı bir şekilde, bazı yabancı istila planlarını barındırmıyor, Halcyon'u açlıktan ölüme kadar durdurmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor. Diyalog seçeneklerinden geçerken, atabileceğiniz birkaç farklı rota var, bu yüzden bunların üzerinden geçelim.

Chartrand'ı Phineas ile Çalışmaya İkna Edin

Chartrand'ı Phineas'larla Çalışmaya İkna Edin – Sahip olduğunuz ilk seçenek, doktora araştırmasıyla birlikte Phineas'la birlikte çalışmaya ikna etmektir. Onu ikna etmek için herhangi bir beceri kontrolüne ihtiyaç duymazsınız, ancak yakındaki muhafızları dinlenmeye ikna etmeniz gerekecektir.

Bunu yapabilmek için, muhtemel olmayan 100 İkna yeteneğine ihtiyacınız olacak. Bunun yanı sıra, ona 2673 Bit ile ödeme yapabilir, Ayağa kalkmasını sağlamak için Sophia'dan bahsedebilir ya da basitçe öldürebilirsin.

Ödüller / Bitiş: 15.000 DP, Yönetim Kurulu ile Olumsuz İtibar, 35.000XP (Hagen'e dönerken), SubLight ile Olumsuz İtibar

Chartrand'ı Yönetim Kurulu ile Çalışmaya İkna Edin – Chimerist’in Son Deneme Görev Rehberi

İkinci seçeneğiniz, Chartrand'ı yine herhangi bir beceri kontrolü gerektirmeyen, Kurul'la birlikte çalışmaya ikna etmektir. Yine, yukarıda belirtilen seçeneklerin aynısını uygulayarak korumayı ayakta durmaya ikna etmeniz gerekecektir.

Nihai sonuç Chartrand'ın Phineas ile çalışmasını sağlamakla çok benzer.

Ödüller / Bitiş: 15.000XP, Yönetim Kurulu ile Olumlu İtibar, 35.000XP (Hagen'e dönerken), Sublight ile Olumsuz İtibar

Chartrand'ı öldür

Tabii ki, tüm bu tatlıları atlayabilir ve basitçe orada bulunduğunuz işi tamamlayabilirsiniz, Chartrand'ı öldürürsünüz. Yakındaki gardiyanlarla da savaşmak zorunda kalacaksın, bu yüzden basit bir savaş olmayacak.

Bu seçeneği seçmek, Chartrand'ı ikna etmek için 15.000XP'yi kaybedecek, ancak Hagen'a döndüğünüzde başka ödüller alacaksınız.

Ayrıca Sublight'taki itibarınızı azami seviyeye çıkaracak ve “Sona Kadar Başarı / Kupa başarısı” ile birlikte “Agresif Kazanımlar Başkan Yardımcısı” olarak tanıtılacaksınız.

Ödüller / Bitiş: 35.000XP, 2188 Bit, VP Zırhını Öne Çıkar

Bu bizim için her şeyi kapsar Chimerist’in Son Denemesinde görev kılavuzu.

Başka bir yardıma veya örneklere ihtiyacınız varsa, Outer Worlds
wiki rehberi. İşte size yardımcı olabilecek birkaç rehber daha.

Loading...
  • Tüm Yoldaşları Nasıl Gidilir?
  • Korkmuş Mühendis Yan Görev Rehberi
  • Roseway'e Nasıl Gidilir (Tehlike Sinyali)

Posta Outer Worlds
: Chimerist’in Son Deneme Görev Rehberi, ilk önce emagtrends’de yayınlandı.

Loading...