Outer Worlds Canids Cradle: Modülü Graham ya da Sanjar'a Vermek? Yanıtlanan

The Outer Worlds
Halcyon Kolonisi'nin dünyalarını tamamen değiştirebilecek zor seçimlerle doludur. Oyunun en büyük kararlarından biri Canid’in Cradle görevinde olur; yani işte cevabınız Modülü Graham ya da Sanjar’a vermelisiniz. Outer Worlds
.

Modülü Graham veya Sanjar'a Vermelisiniz Outer Worlds
?

Canid’s Cradle, Devil’in Zirvesini ana görevde tamamladıktan sonra alacağınız bir görev. Hedefleme modülü almak için kaza yapan bir gemiye trekking yapmakla görevlisin. Ancak asıl görev, hangi tarafa vereceğinize karar vermektir.

Her biri işlerin nasıl yürüdüğünü değiştirebilecek üç seçenek var.

Neyi seçerseniz seçin, görev için aynı ödülleri alacaksınız; 16,000xp, 2118 Bit ve Yumuşak Hoparlör silahları.

Ancak, barışı sağlamak için üçüncü seçeneğin seçilmesi, daha fazla deneyim kazanmanın yanı sıra bir kupa / başarı ile sonuçlanabilir. Tabii ki, modülü bir kişiye vermek aynı zamanda Stellar Körfezi Muharebesi için bir başarıya / ödüllere yol açmaktadır. Dallayalım.

Sanjar ve MSI ile Siding

Canid’in Cradle’ını tamamlamak için ilk ve en kolay seçenek, modülü Stellar Körfezi'ndeki Sanjar’a götürmek. Ona basitçe vazgeçebilirsin, soru sorulmaz ve görevi tamamlayabilirsin.

Bu sizi tüm Iconoclast'ları öldürmek zorunda kalacağınız ve sonsuza kadar silmeniz gereken Stellar Körfezi Muharebesi'ne sokar.

Üçüncü rotaya geçmek, barış yapmak istiyorsanız, Sanjar'ı sorguladığınızdan emin olun ve modülden vazgeçmeyin.

Graham ve İkonoklastlarla Siding

İkinci seçeneğiniz, modülü Fallbrook'a götürmek ve Graham'a vermek, böylece Iconoclast'ları kullanmak. Ama burası işlerin biraz daha karmaşıklaştığı yer.

Zora ile geçmişteki Iconoclast misyonlarının herhangi birinde kabul etmişseniz, sizi Graham’ın odasının hemen dışında durduracak ve onu devirmek için yardımınızı isteyecektir. Bunu yapmayı seçebilir veya reddedebilirsiniz.

Graham ya da Zora'nın lider Iconoclast'ları olup olmadığına göre pek bir şey yok, Eğer Modülü onlara vermeyi seçersiniz. Barışa gitmek istiyorsan, sana doğru Sahip olmak Zora'yı devralmak için.

Ancak Iconoclasts ile yan yana kalmayı tercih ederseniz, Stellar Körfezi Muharebesi'ne bir kez daha katılacaksınız, bu sefer Sanjar da dahil olmak üzere tüm MSI'yi öldürmek zorunda kalacaksınız.

Barış yapmak

“En iyi” seçeneği ve en çok insanı mutlu eden seçenek iki grup arasında barış yaratmak. Bunun gerçekleşmesi için atılması gereken birkaç adım var, bu yüzden size yol göstereceğiz.

İlk önce Stellar Körfezi'ndeki Sanjar ile konuşun ve barış yapmak isteyip istemediğini sorgulayın.

Sanjar, Zora’nın incelemesini her şeyden önce görmesi gerektiğini söyleyecektir, bu yüzden terk edilmiş Rizzo’n Fabrikası’nın yeni görev işaretleyicisini takip edip almak için Sanjar’a geri getirin.

Şimdi Amber Heights'a git ve Zora'nın Graham ile yüzleşmesine yardım etmeyi kabul et. Graham'i öldür ve Zora'nın Iconoclast'ların kontrolünü ele geçirmesine yardım et, sonra onu barış görüşmelerinde yer almaya ikna et.

Konuşmalarda yeni işaretçiyi kullan ve görüşmelerine yardımcı ol. Zora’ya, Sanjar’ın Graham’ın yaptıkları hakkında hiçbir şey bilmediğini ve kimseyi öldürmediğini bilmesini sağlayan diyalog seçeneklerini seçin.

Bunların hepsini yaparsanız, barışı koruyacağınızı göreceksiniz ve bu süreçte küçük bir XP artışı elde edin.

Umarım, bu modülü Graham ya da Sanjar’a vermeniz gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olur. Outer Worlds
.

Daha fazla ipucu ve izlenecek yol için Outer Worlds
wiki rehberi. Bu arada, burada yardımcı olabilecek birkaç tane daha var.

Loading...
  • Tüm Yoldaşları Nasıl Gidilir?
  • Gücü Çöllere mi, Edgewater'a mı yönlendirmelisiniz?
  • Shrink Ray Gun Nasıl Gidilir?

Posta Outer Worlds
Canids Cradle: Modülü Graham ya da Sanjar'a Vermek? Cevap ilk emagtrends'de göründü.

Loading...