Destiny 2 Xur Konum | Xur bugün nerede ve ne satıyor? (1 Kasım)

Bugün Xur, 1 Kasım Yeni ayı nispeten benzer bir programla başlatmalı. Destiny 2
Xur konum
New Light ve Shadowkeep için gelen oyuncuların saldırısına rağmen hareket etmedi. xur envanteri Muhtemelen sınıfların birçoğu, güçlü bir silah ve daha fazlası için zırh üretecek Bugün 1 Kasım’da olanların yanı sıra, ortaya çıktığında Legendary Shard’ın maliyetini listeleyeceğiz. Xur başlangıç ​​zamanı henüz değişmedi, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

Destiny 2
Xur Konum | Xur bugün nerede? (1 Kasım)

Her hafta olduğu gibi, yüzünü 1 PM ET ve 10:00 PT'de göstermeden önce Xur konumunu tahmin edemeyiz (İngiltere saati de dahil olmak üzere Xur başlangıç ​​zamanı hakkında daha fazla bilgi için aşağıyı kontrol edin). Xur muhtemelen Io, EDZ, Nessus veya Titan'daki olağan noktalarında olacak, ancak geçen hafta orada göründüğü için muhtemelen Kule'de olmayacak. Bu sayfayı izleyin böylece nerede olacağını bulmak için nerede olacağını bileceksiniz ve zamanı geldiğinde yenilemeyi unutmayın. Ama rahatça dinlenebilirsiniz çünkü ortaya çıktıktan hemen sonra alacağız.

GÜNCELLEME:

Xur açık Nessus mavnada

Destiny 2
Xur Başlangıç ​​Saati | Xur bugün ne zaman geliyor? (1 Kasım)

Xur başlangıç ​​saati bu hafta hareket etmedi. Halen 10:00 PT / 1 PM ET'de muhteşem bir görünüme sahip olacak. İngiltere'de saat 6: 00'daki BST. Ekranda “Yeni Maceralar Var” mesajını görür görmez, bu Xur'un ortaya çıkacağı anlamına geliyor.

Destiny 2
Xur Envanteri | Xur bugün ne satıyor? (1 Kasım)

Xur envanterinde neredeyse her zaman her sınıf için bir silah ve sınıfların bazıları veya tümü için bir zırh bulunur.

Loading...

Bacak Zırhı (Titan): Peacekeeperrs (23 Efsanevi Parıltı) Bacak Zırhı (Avcı): Şanslı Pantolon (23 Legendary Shards) Kask Zırhı: Nezarec'in Günahı (23 Efsanevi Parıltı) Darbeli Tüfek Silahı: Dikkatli Kanadı (29 Efsanevi Parıltı)

Loading...