Death Stranding: Kargo ve Amaçları Nasıl Taramalı

Hideo Kojima’nın en son oyununda Death StrandingHer amaç ve size uygun kargo parçasını takip etmek zor olabilir. Neyse ki, hepsinin bir kerede nerede olduğunu görmenin bir yolu var, bu yüzden burada bir rehberle birlikteyiz. kargo ve hedeflerin nasıl taranacağı.

Kargo ve Hedefler Nasıl Taranır? Death Stranding

Herhangi bir zamanda dışarıdayken Death StrandingAçık dünya, çevrenizi taramak için R1 tuşuna basabilirsiniz.

Bunu yapmak, çevrede taşıyabileceğiniz veya etkileşime girebilecek herhangi bir kargoyu vurgulayarak, onlara nereye ulaşacağınızı göstermek için üstlerinde bir etiket gösterir.

Aynı şekilde, şu anda tamamlamak zorunda olduğunuz tüm hedefleri göstererek, hikayeyi ilerletmek veya bir yan görevi tamamlamak için bir sonraki adımda nereye gitmeniz gerektiğini gösterir.

Kargo ve Hedefleri Ne Zaman Taramalısınız?

Bu özellikle dışarıdayken faydalı olabilir. Death StrandingAçık dünya. Oyun sadece oldukça büyük ve kendi içinde yayılmış bir durum değil, oyunun ilk saatlerinde bazı bölgelerde gezinmek ve yataklarınızı tutmak zor olabilir, hatta daha sonraki bölümlerde bile ilk kez yeni bir bölgede olmanız gerekir. saati.

Bu nedenle, kargo ve hedefleri taramak, geriye doğru ilerlemekten ve yanlış yöne gitmekten sizi çok fazla baş ağrısından kurtarabilir. Bu nedenle, oyunun yolunda ilerlemesini sağlamak ve oyun boyunca sorunsuz ilerlemek için düzenli olarak kullanılmalıdır.

Umarım, bu temizlendi kargo ve hedeflerin nasıl taranacağı. Her şey hakkında daha fazlası için Death Stranding, daha fazla ipucu, püf noktası ve bilgi için rehber wiki'mize göz atın.

Aynı şekilde, oyunun en yeni konularından bazılarını ve sıkça sorulan soruları [örneğin, kullanabileceğiniz hileler olup olmadığını ve oyunun zorluklarını nasıl değiştirebileceğinizi] kontrol ettiğinizden emin olun.

Gerekli zaman: 1 dakika.

Kargo ve hedeflerin nasıl taranacağını özetlemek Death Stranding.

  1. Çevreyi taramak için R1 tuşuna basabilirsiniz.

    Bunun yapılması, bölgedeki herhangi bir kargoya dikkat çekecek ve size amacınızı gösterecektir.

Posta Death Stranding: Kargo ve Hedefler Nasıl Taranır emagtrends'de ilk kez belirdi.

Loading...
Loading...