Death Stranding: Hasarlı Paketler Nasıl Onarılır

Anahtar bir unsur Death StrandingOyunun oynanışı, bir noktadan diğerine paketleri başarılı bir şekilde dağıtıyor, ancak bu, bir sürü tehlikeden dolayı kargonuzu bir veya iki kez düşürmeden nadiren mümkün. Bu yüzden size doğru yol almak için buradayız. hasarlı paketlerin nasıl düzeltileceği.

Hasarlı Paketler Nasıl Onarılır Death Stranding

Yolunuzda ilerlerken Death StrandingDünya ve hikaye, dünyanın karakterlerine çeşitli paketler sunmakla görevlendirileceksiniz. Teslimatınızın ne kadar başarılı olduğu, paketin başarıyla teslim edilmesi, teslimatın hızı ve tabii ki, paketlerinizin varış yerlerine varışındaki durumu gibi birçok faktöre bağlıdır.

Bu yeterince basit ve yeterince basit görünse de, düşme nedeniyle size saldıran düşmanlar veya kendini gösteren başka bir tehlike nedeniyle paketinize zarar vermek şaşırtıcı derecede kolay olabilir.

Neyse ki, cezayı en aza indirmek için hızlı olmanız gerekmesine rağmen, bunun gerçekleşmesi durumunda daha fazla zarar görmesini önlemek için ambalajın etrafındaki kabı tamir etmek mümkündür.

Konteyner Tamir Spreyi Nasıl Kullanılır

İlk önce envanteri açın ve paket seçeneğini seçin. Ardından, önünüzdeki zemine yerleştirmek için Boşaltma seçeneğini seçin.

Ardından, kullanabileceğiniz bir öğe menüsünü açmak için D-Pad üzerinde sağa doğru tutun. Seçmek isteyeceğiniz ürün, oyunun başında elde edilen ve çoğu yerleşim yerinden kolayca elde edilebilecek bir ürün olan Konteyner Onarım Spreyi.

Donatmak için Onarım Spreyi'ni seçin. Ardından, hedef almak için L2 tuşunu basılı tutun ve ardından pakette ateşlemek için R2 tuşuna basın. Bu, kabın durumunu iyileştirir ve pakete daha fazla zarar gelmesini önler.

Gerekli zaman: 2 dakika.

Bu nedenle, Konteyner Onarım Spreyi ile paketleri nasıl onardığınızı özetlemek için, Death Stranding.

 1. Envanter ekranınızı açın

  Bunu, kabınıza ve paketinize zarar verdikten sonra mümkün olan en kısa sürede yapın.

 2. Paket seçeneğini ve ardından Boşaltma seçeneğini seçin

  Bu, ambalajı ve kabı önünüze koymanıza ve etkileşimde bulunmanıza olanak sağlar.

 3. D-Pad'deki Sağ yön düğmesini basılı tutun

  Bu, Konteyner Onarım Spreyi'ne geçiş yapmanıza ve donatmanıza olanak sağlar.

 4. Spreyi hedeflemek için L2'yi basılı tutun ve ardından pakete ateşlemek için R2'ye basın

  Bu, pakette Onarım Spreyi kullanacak ve durumunu koruyacak ve daha fazla hasarı önleyecek konteynerine verilen hasarı tamir edecektir.

Onarım Spreyi Olmadan Paketlerin Onarımı Death Stranding

Tabii ki, herhangi bir Konteyner Onarım Spreyi kullanmadığınız bir durumda kendinizi bulursanız Death Stranding, paketinizi onarmak için başka bir seçenek var.

Bir Timefall Barınağı'na her girdiğinizde, paketinize otomatik olarak Konteyner Onarım Spreyi püskürtülür ve mümkün olduğu kadar bozulmamış duruma geri döner.

Bu nedenle, özellikle Konteyner tamir spreyi dışındaysanız, paketinizin bakımını sürdürmesi için bu sığınaklara göz kulak olabilir ve gözetmelisiniz.

Umarım, bu temizlendi hasarlı paketlerin nasıl düzeltileceği Death Stranding. Oyun hakkında daha fazla bilgi için, rehber wiki'mizi ve hilelerin olup olmadığı ve yeni bir oyunun olup olmadığı gibi sıcak konulardaki rehberlerimizi inceleyin.

Posta Death Stranding: Hasarlı Paketler Nasıl Onarılır emagtrends'de ilk ortaya çıktı.

Loading...
Loading...