Death Stranding: Fotoğraf Modu Nasıl Kullanılır

Oynuyorsanız Death StrandingHideo Kojima’nın en yeni açık dünya aksiyon oyunu, o zaman dünyanın ve karakterlerin ne kadar güzel olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. H anlamaya çalışıyorsanızfotoğraf modunu kullanmak için Death Stranding, işte bilmeniz gerekenler.

Fotoğraf Modunda Nasıl Kullanılır? Death Stranding

Oyunda nasıl resim çekileceğini açıklamadan önce, oyunda bildiğimiz kadarıyla özel bir fotoğraf modu yok gibi gözüktüğünü bilmelisin.

Örümcek Adam ve Ufuk gibi diğer PS4 oyunlarının aksine, dünyanın dışındayken herhangi bir fotoğraf modunu açamazsınız, ancak Norman Reedus’un karakteri Sam Bridges’in komik fotoğraflarını çekmenin bir yolu var.

Sam Fotoğraflarını Çekme

Sam’in odasındayken lavaboya bakarsanız, Sam'in aynanın karşısında çeşitli eylemler gerçekleştirmesini sağlamak için sağ çubuğu farklı yönlerde eğebilirsiniz.

Mükemmel konumu bulduğunuzda, bir fotoğraf çekmek için sadece kare düğmesine basın ve ardından fotoğrafın fotoğrafını çekmek için PS4’ün ekran görüntüsünü kullanabilirsiniz. Bunu Paylaş düğmesini birkaç saniye basılı tutarak yapabilirsiniz.

Sadece Sam'in harika fotoğraflarını konsoluna kaydetmiş olacaksın aynı zamanda B.B. senin fotoğrafın için de hoşuna gidecek!

Ne İçin Kullanılanlar?

İçindeki şeyleri severek almak Death Stranding sonuç olarak, taşıyıcı sınıfınızın yanı sıra değerlendirme kategorilerinde seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, teslimatlar sırasında beğeniler alırsanız, görevinizin sonunda daha iyi bir puan almanıza yardımcı olacaktır. Ve değerlendirme kategorilerini ne kadar arttırırsanız, Sam’in yetenekleri de o kadar güçlenir.

Umarım, bu konuda sorunuza cevap verdi fotoğraf modunun nasıl kullanılacağı Death Stranding. En yeni PS4 özel hakkında daha fazla bilgi için, yararlı ipuçları ve püf noktaları için kapsamlı Rehber Wiki'mizi kontrol ettiğinizden emin olun. İşte başlamanız için birkaç tane:

Loading...
  • Bir Zorluk Trophy Var mı?
  • Zorluk Nasıl Değiştirilir
  • Oyunda Hileler Var mı?

Gerekli zaman: 1 dakika.

İçinde fotoğraf modunun nasıl kullanılacağını özetlemek Death Stranding:

  1. Sam’in odasındaki lavaboya git ve onunla etkileşime gir.

  2. Onu hareket ettirmek için sağ çubuğu eğebilir ve sonra fotoğraf çekmek için kareye basabilirsiniz ve ardından bir fotoğraf çekmek için PS4 kumandasındaki ekran görüntüsünü kullanabilirsiniz.

Posta Death Stranding: Fotoğraf Modu Nasıl Kullanılır emagtrends'de göründü.

Loading...