Apex Legends 1.23 Güncelleme Düzeltme Eki Notları (3.1)

Apex Legends
1.23 güncelleme yaması notları (3.1)
Artık oyuncuların tüketmesi için uygun. bugün yeni yama yayılıyor bilgisayar, PS4, ve Xbox One. Bu güncelleme 4.256 GB’da (PC’de ölçülen), bu güncelleme önemli. Yeni uygular Atış menzili, Duos modu, bir dizi denge değişikliği ve hata düzeltmeleri ile diğer yararlı ayarlamalar ve iyileştirmeler. Bu yeni notun tam listesi için okumaya devam edin Apex Legends
yama.

Apex Legends
1.23 Güncelleme Düzeltme Notları | Önemli

Sınırlı Süreli Mod: Duos

Yeni sınırlı süreli mod Duos'dur, oyuncular her zamanki üç yerine iki gruba ayrılırlar. Bu mod 5 Kasım – 19 Kasım arasında açık olacaktır.

AYRICA: Apex Legends
kaçak görünüşte yaklaşan karakterleri ortaya çıkarır

Atış menzili

Atış Poligonu, oyuncuların farklı ataşmanlarla yeni silahlar denemek için kullanabilecekleri yeni bir konumdur. Atış poligonuna hem kişisel olarak hem de takımınızla girmeniz mümkündür; bu, eğitimde bir gelişmedir.

Oyuncular karakterler arasında hızlıca geçiş yapabilir ve yeteneklerini ve sonuçlarını kullanabilirler. Dahası, silahlar, ekler ve sekmeler dahil olmak üzere tüm yağma nesneler kullanılabilir.

Buffs ve Nerfs

Wingman başka bir nerf ile vuruldu, headshot çarpanı 2,15'den 2,1'e küçük bir düşüş gördü.

Av tüfeği, L-STAR ve keskin nişancılar (Longbow DMR, Kraber ve G7 Scout) mermi genişliklerinin artmasını sağladı;

Kripto Değişiklikleri

Crypto’nun EMP’si artık oyuncuların çıkardığı zırhlara zarar verebilir. Önceden, oyuncular zırhlarını hızla düşürebiliyorlardı ve zarar görmüyorlardı. Daha sonra tam zırh sağlığında tekrar alabilirler. Bu istismar şimdi düzeltildi.

Dost Kostik gazı artık Crypto'yu uçaktan çıkarmıyor ve Lifeline artık dron görünümünde Crypto'yu iyileştirebiliyor.

Apex Legends
1.23 Güncelleme Düzeltme Notları | Tam liste

DUOS MODU

5 Kasım – 19 Kasım arasında gerçekleşen DUOS MODE.

FIRING RANGE'YE HOŞ GELDİNİZ

Lobiden şimdi atış menzilini seçebilirsiniz. Burada tüm silahlarla, eşyalarla ve efsanelerle uğraşmayı deneyebilirsin.

Atış poligonuna solo veya takımınızla girebilir. Herhangi bir Legend'de değişiklik yapabilir ve yeteneklerini ve araçlarını kullanabilirsiniz. Silahlar, ekler ve sekmeler dahil olmak üzere tüm yağma öğeleri kullanılabilir. Bu kafa vuruşlarını uygulamak için mevcut DUMMI'ları hedefleyin. Gelecekteki gelişmeler! Lütfen bize geri bildiriminizi verin.

SİLAHLAR

Yancı

Headshot çarpanı azaltıldı: 2.15 -> 2.1

Mermi Çarpışması Değişiklikleri: Bazı silahlardaki mermi genişliğini arttırdık, böylece vurmaları daha kolay hale geldi. Bu değişikliği Sezon 2'deki TripleTake'e yaptık ve bu düzeltme eki için aşağıdakiler güncellenecek:

Av Tüfeği: Tüm av tüfeği az miktarda genişliğe sahip mermilere sahip olacaktır. L-STARSnipers: Longbow DMR, Kraber ve G7 Scout.

YAŞAM KALİTESİ

Oyuncular için daha kolay zorluklarla yüzleşmek ve her gün dengeli bir mücadele seti sunmak amacıyla, Günlük Mücadelelerin dağılımı ayarlandı, böylece oyunculara 1 kolay, 1 orta ve 1 zorlu görev alma garantisi verildi. Şimdi Legend Tokens harcayabilirsiniz Günlük Mücadeleleri tekrar kontrol etmek için. İlk tekrar kontrol etmek için: 200 Legend Jetonlarıİkinci reroll: 500 Legend Jetonları Üçüncü veya daha fazla reroll: Her Legroll için 1000 Legend Jetonu. Ayarlar -> Kontrolördeki hız. Bu, Lobi, Duraklat / Envanter menüleri ve Ölüm Kutusu envanterleri de dahil olmak üzere tüm menülerdeki imleç hızına uygulanacaktır. Eğer sadece “varsayılan” Paketi seçtiyseniz, hiçbir şey göremezsiniz. Bazı küçük hataları düzelten ve oyuncuların biraz daha hızlı bir şekilde eşleşmesini sağlayacak Lobi'den Eşleşmeye doğru akış akışı. Karakter seçiminden önce oyuncuların oyun öncesi çoğalmasını engelleme. Bu, Legend seçimi başlamadan önce oyuncuların birisinin sesli mesaj veya diğer sesleri duyabildiği durumları ele alacaktır. “Oyuncular Bekliyor…” geçişi şimdi siyah ekran yerine oyun dünyasını gösteriyor. Başlangıçta başlayacak olan 5 saniyelik geri sayımı çıkardı Efsane seçiminin .Player şimdi envanter menüsünde silahlı tüfek silahlarının cephane türlerini görebilecek. Sıradaki Mod Banner öldükten sonra alındığından beri. Bir hatırlatma olarak: Eğer ayrılmaları penaltıları tetikleyebilirse oyuncular menüler aracılığıyla uyarılır; Eğer uyarı görünmüyorsa oyuncuları terk etmekte serbesttirler. (Kontrolör) şimdi dpad'i basılı tutarak quip tekerleğini açabilirsiniz (hala eski şekilde yapabilirsiniz – ping menüsünü açın ve Y tuşuna basın (PC) Hızlı Sohbet bağlantısının şimdi birşeye bağlı olmadığı durumlarda F1'e otomatik bağlanması gerekir (hiçbir şeyin zaten F1'e bağlı olmadığını varsayarak)

HATA DÜZELTMELERİ

Başka bir oyuncuyu yeniden harekete geçirirken tren hareket etmeye devam ederken oyuncuların yerinde kalmasıyla ilgili bir hata düzeltildi. Önceden var olmayan bir rota gösteren mini haritanın düzenini güncelledi. Oyuncuların ulaşmadan alanların dışına düşebileceği durumlar düzeltildi. Herhangi bir lav olmadığında, oyuncuların Volcano yakınında lav hasarına neden olabileceği bazı alanların düzeltilmiş durumları.Masa oyunda 2 yıldız kazanma seviyesini kazandığınızı göstereceği oyun sonrası düzeltilmiş ekran sorunu.

EFSANELER

Kripto

Artık EMP, oyuncuların düşürdüğü zırha zarar verecek. Lifeline’in dronunun dronedeyken Crypto’yu iyileştiremediği bir hatayı düzeltti.

Loading...

Bangalore

Bazen Bangalore’s Ultimate’in füzelerinin trene indikten sonra kaybolacağı düzeltildi.

Loading...